Retreat centrum Jižní Francie

RETREAT CENTRUM JIŽNÍ FRANCIE Pyrénées-Orientales

fyzické, psychické a frekvenční ozdravení
naplnění vašeho skutečného potenciálu & vzestup

Na vysokofrekvenčním místě v oblasti Ariège, v kraji katarů, strážců původní znalosti Zákonů Jednoty, tvoříme prostor pro vaši regeneraci, usebrání a očistu.
V hlubokém klidu uprostřed místní přírody naleznete uzemnění, vlastní střed
i otevření se vyšším frekvencím.
Výhled do údolí a na protější svahy zve k tiché meditaci, která se děje jakoby sama, zatímco vnímáte krásu okolo sebe. Široká perspektiva uvolňuje pohled, průzračně čisté řeky a horké prameny navrací k přirozenému proudění, blízká přítomnost mocných Pyrenejí upevňuje vlastní stabilitu a střed. 

Přijměte pozvánku na pobyt dle vašich vlastních představ či na jeden z našich programů.

Individuální program

Sestavte si program dle Vašich vlastních představ. Můžete využít našich služeb ušitých na míru vašich potřeb nebo vůbec. Dobijte baterky v prostoru nabitém vysokými frekvencemi, meditujte v lesním altánku či s božským výhledem, navštivte iniciační a posvátná místa v okolí.

Deep Restoration Retreat 

Týdenní pobyt zaměřený na hlubokou očistu od všeho, čím nejste. Uvolněte svá traumata, rodové vlivy a negativní vlivy vnějších entit. Nadechněte se do nového života a objevte své skutečné Já. 


Cosmic University

Vzdělávací program pro všechny, které zajímá skutečný původ a struktura lidské bytosti i vesmíru. Kombinuje vždy edukativní část a přiléhavou odpovídající práci na sobě (energeticko-aktivační). Záměrem programu je umožnění účastníkům maximální naplnění možností jejich skutečného potenciálu. 

Aktuálně

V současné době probíhají v centru přípravné práce. Oficiální otevření centra předpokládáme na podzim (září/říjen).
Někteří se dotazujete na možnost dobrovolnictví - ano, v průběhu letních měsíců přijímáme dobrovolníky na pomoc s přípravnými pracemi, výměnou za pobyt s námi, některé z nabízených služeb či ubytování v příští sezóně. Kontaktovat nás můžete na telefonu či emailu níže. Těšíme se na Vás :-)

Kontaktujte nás

Retreat Centrum Jižní Francie

+420 724 929 097

retreatjiznifrancie@tutanota.com

@

Jak se k nám dostanete

AUTEM - z Prahy cesta trvá dle podmínek 15-20 hodin. Doporučujeme ji rozdělit do dvou dnů a dopřát si na půl cesty přenocování u některého z krásných švýcarských či francouzských jezer po cestě. V alespoň dvou řidičích se však dá zvládnout i za jeden den :-)

LETADLEM - nebližší letiště se nachází v Perpignanu (cca 40 min cesta autem), dále pak v Toulouse a Barceloně. Na letišti v Perpignanu vás po předchozí dohodě můžeme vyzvednout. Z Perpignanu, Barcelony i Toulouse se však dá bez problémů docestovat autobusovými a vlakovými spoji - k plánování doporučujeme stránku www.rome2rio.com

Fotogalerie