Liliana Mincheva

Andělská terapie - co to je v mém provedení?

Každá duše ve Vesmíru ze svého stvoření má svoje místo a dokonalé kvality aby na tom svém místě fungovala pro sebe a celek v radosti a lehkosti.

Andělské bytosti neboli Andělské duše jsou stvořené jako mistři Sebelásky, které tu kvalitu mají a zprostředkovávají. Mám tu čest být Duší s těmito kvalitamy. Úkolem Andělů je zvyšovat nadhled, pochopení a návaznosti. A když budete ve správném patře nadhledu - některé problémy zcela zmizí a jiné jsou vidět tak jasně, že přirozeně přihází i řešení.

Moje dary se projevují v tom že když je člověk v mé přítomnosti, zaplaví ho pocit klidu a lásky (I běžně, nejenom v terapii :) A v té energie se líp rozpomenete kdo jste a zesílí se vaše sebevědomí, protože si budete mnohém víc vědomí Sebe sama ve své kráse a pravé velikosti. Moje energie je schopna vracet bytosti které byli zpochybněné do života. Jsem schopna vracet lidem důstojnost a vědomí vlastní hodnoty. Moje energie je velmi uvolňující a léčivá. A v dnešní době je to velmi důležité aby se navrátila schopnost spolupracovat.

Ke mně patří pozvedávat a posouvat ostatní v jemnosti a lehkosti, až ladnosti a eleganci. Je hodně důležité, že já netlačím ale dávám příležitosti s laskavosti. Když řeknu – Ono to půjde – tak prostor se zalije moji energii a začne se měnit. Jedinou podmínkou je aby to se mnou rezonovalo – a to znamená – aby tam byla ochota k posunu. Pokud je tam ten záměr se posunout, lidi které jsou se mnou a chtějí se opravdu posunout tak to stačí. Já do situací vstoupím, a i kdybych nic dopředu nevěděla – se skrze mě řešení zrodí. Vždycky, na 100%, pokud ta situace ladí se mnou, tak se zrodí řešení té situace. A to je ta univerzálnost Andělské energie. Anděle nemusíme vymyslet, my máme důvěru že skrze nás se v prostoru zrodí řešení, odlehčení. Někdy to pojmenuji, a někdy jen vstoupím a lidi to cítí samy a pojmenují si to sami a já jsem jenom jako pozorovatel, stimulátor. A když je situace navozená ve správných energetických okruzích, poodstoupím, zamávám křídly a odlétnu :)

Důležité pro mě je využívat tu energii pro různé situace a odlehčovat a zažehávat v nich vývoj a touhu po růstu a změnách.

Jak terapie probíhá?

Když ke mně přijdete se záměrem že potřebujete změnit situaci ve vašem životě, zabalí vás pocit bezvýhradného přijímaní. Takové to – "Jsem doma" , i když to většina z nás právě doma nezažili. A to je ten pocit ve kterém se můžete cítit uvolněně a může se nastartovat proces ve kterém si připomenete kdo jste, kde je vaše místo v živote, a vaše silné stránky. To je atmosféra ve které můžete vyříkat co vás trápí a moje přítomnost která přijímá a rozumí tomu co říkáte vám pomůže se dostat do další fázi uvolnění ve které začínáte vnímat řešení. V momentě kdy se zažehnete do ty aktivity, ve smyslu že se dostanete do nadhledu a budete schopni pojmenovat tu svoji sílu, tak máme skoro vyhráno.

Když do toho zainvestujete svoji energie aby jste si udrželi ten stav sebevědomí a sebelásky – získáte imunitu, moudrost a sílu a příště když se dostanete do podobné situaci – vás to může rozkymácet, ale neskolí vás to.

A když je to seminář nebo konstelace?

Probíhá to velmi podobně akorát se toho zůčastní více lidí :) A má to větší efekt pro celek.

Online rezervace terapie/konzultace


Rezervaci vám potvrdím e-mailem, nebo napíšu možné jiné terminy. Do poznámky uveďte prosím jestli konzultace bude v Centru regenerace nebo online.

Cena konzultaci na hodinu je 1500Kč


Консультироватъ могу и на русском языке и/или онлайн. Пополните пожалуйста формуляр или напишите мне емейл.


Консултацията може да и на българси език и/или онлайн. Моля попълнете формуляра или просто ми напишете емейл.